دسته بندی محصولات

صندلی اداری

مبلمان اداری

ملزومات چوبی

خرید مبلمان اداری

به تمامی تجهیزات و ملزومات در یک فضای اداری مبلمان اداری گفته میشود. شرکت راما تولید کننده انواع مبلمان اداری میباشد. مبلمان اداری شامل میز اداری، صندلی اداری، پارتیشن اداری، کتابخانه و فایل اداری، مبلمان و نیم ست اداری، تزئینات اداری و ملزومات اداری میباشد. مبلمان اداری به فضا و دفتر کار شکل و ساختار میدهد و باعث تسهیل در روند و امور کارها میشود. استفاده از مبلمان اداری مناسب در فضای اداره و یا شرکت دارای مزایا و ویژگی های زیادی میباشد. با چیدمان مبلمان اداری مناسب فضای کار شیک تر به نظر می آید و راندمان کاری پرسنل بالاتر میرود.

با تجهیزات مبلمان اداری مناسب بهبود در روابط پرسنل تاثیر بیشترین بهروری از لحاظ جسمی و روحی را دارا میباشد. در نتیجه انتخاب مبلمان اداری و چیدمان دکوراسیون نوعی علم و هنر میباشد. پس اگر میخواهید دفتر کار خود را تجهیز کنید قبل از آن باید اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید.

شرکت مبلمان اداری راما با بهره گیری از نیروی متخصص و کارآزموده در جهت ارتقا کیفیت، تحویل به موقع، کاهش قیمت، افزایش رضایت مندی مشتریان تمامی قطعات اولیه خود را با تکیه بر تجهیزات مدرن و نیروی کارآمد متخصص خود در داخل مجموعه تولید نموده و رسیدن به این اهداف را همواره یکی از اهداف کلان شرکت قرار داده است.شرکت راما با انجام صفر تا صد پروژه اداری جهت تجهیز مبلمان اداری بهترین پیشنهادات طراحی، ساخت و تولید مبلمان شرکت یا سازمان را با بهترین کیفیت و جهت رضایت شما مشتریان عزیز را در بعهده میگیرد.

شرکت راما با توجه به نیاز مشتریان و متد روز دنیا محصولات خود را با تنوع بسیار زیاد طراحی و تولید میکند همچنین با توجه به سلایق و نیاز مشتریان محصولات سفارشی با رعایت تمامی استانداردها ساخت و تولید میکند.

امروزه با توجه به طراحی های روز دنیا در معماری ساختمان ها، تجهیزات مبلمان اداری نقش مهمی در چیدمان و دکوراسیون ایفا میکند. به همین دلیل با توجه به ساختمان های مدرن و به روز، تجهیزات مدرن تاثیر زیادی در بهبود و پیشرفت کار دارا میباشد. شرکت مبلمان اداری راما با طراحی و تولید محصولات مدرن سعی در جلب مشتریان و پیشرو در این صنعت میباشد.

شرکت راما با استفاده از طراحان متخصص دکوراسیون با توجه به بودجه در نظر گرفته مشتریان برای تجهیز مبلمان اداری خود، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به شما پیشنهاد میدهد. اگر میخواهید فضای کاری خود را تجهیز کنید و نمیدانید از کجا شروع کنید نگران نباشید تیم حرفه ای راما با انجام کل فرآیند خرید از ابتدا تا انتها شما را همراهی خواهد کرد. اعزام کارشناسان شرکت ما به محل کار شما برای بازدید و اندازه گیری جهت اجرا و ارائه نقشه های ۳D و Cad توسط طراحان شرکت که بصورت رایگان انجام میشود برای بهبود در کیفیت و ایجاد محیطی شیک و عالی برای محل کار شما ارائه میگردد.

 

نکاتی برای خرید مبلمان اداری

  1. اولین مسائلی که برای خرید مبلمان اداری بیشتر مورد توجه قرار میگیرد طراحی و ظاهر آن میباشد. قبل از هر چیزی با درنظر گرفتن محیط و فضای کاری خود بر اساس سبک و رنگ، مبلمان اداری مناسب به آن را انتخاب کنید.
  2. یکی از مهم ترین مسائل هنگام خرید توجه به کیفیت محصول میباشد. مبلمان اداری جزو وسایلی میباشد که باید سالها به خوبی و با کیفیت روز اول کار کند و دارای استحکام کافی باشد تا مجبور نشویم بزودی آنها را تعویض کنیم. در نتیجه کیفیت مبلمان اداری از اهمیت زیادی برخوردار است.
  3. سومین مسئله ای که باید به آن توجه کرد راحتی میباشد. هر چقدر مبلمان اداری دارای راحتی بیشتری باشد و بر اساس ارگونومیک و استانداردها طراحی و تولید شده باشد باعث جلوگیری از خستگی پرسنل و بازدهی بیشتر در محیط کار میشود و پرسنل با انرژی بیشتری به فعالیت میپردازند و در بازدهی شرکت نقش بسزایی دارد.
  4. نکته دیگری که هنگام خرید باید توجه شود کاربرد و نیاز سنجی آن محصول بررسی شود. یعنی شما برای دفتر کار خود به چه میز اداری یا مبلمان اداری احتیاج دارید و بر اساس نقشه و اندازه دفتر کار خود بهترین و کارایی ترین مدل را انتخاب کنید.

 

مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

مبلمان اداری در دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی میشود. برای چیدمان دفتر کار یا محیط کار باید بر اساس نوع فعالیت و نیاز به یکی از دو سبک، انتخاب شود. امروزه با توجه به تغییر شرایط کار از سبک مدرن استقبال بیشتری میشود. زیرا معمولا سبک مدرن فضای کمتری را نسبت به سبک کلاسیک اشغال میکند. کاهش فضای اختصاص شده به کارمند باعث ایجاد استفاده از طراحی بصورت باز میباشد. البته با درنظر گرفتن این قضیه در گذشته کارکنان با کاغذ و پرونده سر وکار داشتند ولی امروزه انجام کار از طریق نرم افزار کامپیوتر یا لپ تاپ انجام میشود.

این نکته را در نظر داشته باشید که مبلمان اداری مدرن دارای ساختار، کارایی و امکانات بیشتر از نظر ارگونومیک نسبت به مبلمان اداری کلاسیک میباشند.

نکته آخر اگر در انتخاب سبک مدرن یا کلاسیک دچار شک و تردید هستین مشاوران فروش شرکت مبلمان اداری راما میتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند تا بتوانید بهترین و باکیفیت ترین محصولات مبلمان اداری را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

تجهیز مبلمان اداری که بر اساس نیاز خود آنها را انتخاب میکنید شامل موارد ذیل میباشد:

 

میز اداری

یکی از مهم ترین تجهیزات مبلمان اداری میز اداری میباشد. میز اداری با توجه به نیاز، بشکل و کاربردهای متنوع طراحی و تولید میشود.

انواع میز اداری شامل میز مدیریت، میز کارمندی، میز کنفرانس، میز گروهی، میز دانشجویی، میز کانتر، کانتر بانکی میباشد که هر کدام با توجه به نیاز و کاربرد افراد در طرح و رنگ های متنوع ساخت و تولید میشود.

برای انتخاب بهتر میز اداری باید با توجه به نوع فعالیت و کاربرد میز اداری مناسب را انتخاب نمود یکی از مهم ترین اولویت در انتخاب آن میز اداری با کیفیت میباشد که بسیار حائز اهمیت است.

 

میز مدیریت

در اتاق مدیریت و معاونت استفاده میشود. انتخاب میز اداری باید با توجه به نوع فعالیت و کاربرد آن باشد و به همین دلیل جایگاه مدیریت در سازمان خرید میز مدیریت اهمیت زیادی دارد و چیدمان و دکوراسیون میز مدیریت جلوه یک شرکت را به نمایش میگذارد و دارای جایگاه خاص در شرکت میباشد.

 

میز کارمندی

بدلیل کاربرد بیشتر میز کارمندی برای پرسنل انتخاب درست تری میباشد زیرا هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ اندازه برای قرارگیری در فضا مناسب تر میباشد.

میز کنفرانس

میز کنفرانس دارای اهمیت زیادی است زیرا جلسات گروهی و افراد خارج از شرکت که بعنوان میز مذاکره از آن استفاده میکنند و اهمیت خرید آن پرستیژ یک شرکت را نشان میدهد.

 

میز کانتر

بعنوان میز پذیرش، میز نگهبانی یا همان گیشه برای ورودی ساختمان، شرکتها، سازمانها و اماکن عمومی میز کانتر مورد استفاده قرار میگیرد و بعنوان یکی از بهترین تجهیزات مبلمان اداری میباشد که با ورود ارباب رجوع طراحی و زیبایی آن چشمگیر و از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از جداکننده های موقت در فضای اداری میباشد که هدف از ایجاد پارتیشن نظم بخشیدن، حفظ حریم شخصی پرسنل یعنی ایجاد فضای خصوصی و نیمه خصوصی برای پرسنل جهت آسایش و تمرکز افراد برای بازدهی بیشتر میشود.

پارتیشن اداری دارای تنوع در طرح و رنگ میباشد که با توجه به نوع نیاز انتخاب میگردد و یکی از کامل کننده ها در تجهیز مبلمان اداری میباشد. این محصول قابلیت نصب آسان، انتقال و جابجایی در صورت لازم را دارا میباشد. یکی از دلایل انتخاب پارتیشن اداری استفاده از محیط و فضای کار است.

انواع پارتیشن اداری بصورت پارتیشن اداری تکجداره و پارتیشن اداری دوجداره در طرح های مختلف پارتیشن فریم لیس (پارتیشن شیشه ای)،پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیومی طراحی و تولید میشود که هر کدام با توجه به کاربرد و نیاز مشتریان انتخاب میگردد.

 

کتابخانه اداری

یکی از کارایی ترین محصولات در مبلمان اداری کتابخانه اداری، فایلینگ و کمد اداری میباشد. کتابخانه یا کمد اداری دارای کاربرد بسیار زیادی در شرکت یا محیط کار میباشد. به همین دارای اهمیت بالایی میباشد. یکی دیگر از دلیل استفاده و کاربرد زیاد از کتابخانه اداری جلوگیری از بهم ریختگی و نظم بخشیدن به اسناد و مدارک شرکت میباشد.

کتابخانه‌ اداری را میتوان یکی از تجهیزات سازمان‌دهی به محیط کار دانست. از کتابخانه اداری میتوان برای قرار دادن اسناد مرتبط با حرفه هر یک از افراد یا پرسنل شرکت استفاده نمود تا دسترسی، سهولت و نظم بیشتری برای انجام امور به وجود آید. هدف از خرید کمد اداری، کتابخانه اداری، فایلینگ، فایل اداری و کمد بایگانی برای نظم بخشیدن به اسناد و مدارک شرکت جهت تسریع در امور میباشد. شرکت مبلمان اداری راما مدل های مختلفی از هر کدام از محصولات طراحی و تولید کرده است.کتابخانه اداری بر اساس کاربرد و استفاده از آن در انواع متنوع طراحی و تولید میشود. انواع کمد اداری شامل:کتابخانه مدیریتی، کتابخانه کارمندی، کمد اداری، فایلینگ و کمد لباس میباشد که هرکدام دارای ویژگی ها و کاربرد خاص میباشد.

 

مبل اداری

یکی از تجهیزات مبلمان اداری، مبل اداری یا همان نیم ست اداری میباشد. از مبل اداری برای استفاده در اتاق مدیریت و لابی بعنوان اتاق انتظار یا پذیرایی استفاده میشود. مبل اداری دارای تنوع جنس و رنگ طراحی و تولید میشود. مشتریان باید با توجه به فضا و محیط کار خود مبل اداری مناسب را انتخاب کنند. مبل اداری مناسب دارای ویژگی های خاصی میباشد که در دو سایز مبل دونفره و مبل تکنفره تولید میشود که با تهیه هر دو از آن میتوانید یک مبلمان نیم ست زیبا و نیاز محیط کار خود را برطرف کرد.

اگر شما میخواهید میان رقبای کاری خود فعالیت بهتری داشته باشید با دیزاین و طراحی دکوراسیون اداری دفتر کار خود این امکان را به حداقل برسانید زیرا با این کار دفتر کار خود را حرفه ای تر و زیباتر میکنید.

مبل اداری با روکش چرم مرغوب بهترین گزینه میتواند برای شما باشد. و همچنین سعی کنید از رنگ تیره برای مبلمان اداری خود استفاده کنید زیرا بدلیل رفت و آمد و استفاده مکرر دیرتر کثیف میشود.

برای خرید و قیمت مبل اداری اصلا نگران نباشید شرکت مبلمان اداری راما با درنظر گرفتن نیاز مشتریان انواع متنوع مبل اداری را با توجه به بهترین کیفیت و قیمت مناسب طراحی و تولید میکند. و اینکه دنبال مبل اداری ارزان نباشید بدلیل اینکه مبل اداری بسیار چشمگیر میباشد پس خرید مبل اداری ارزان فکر خوبی نیست چرا که کیفیت کار شما را پایین میاورد.

معمولا در شرکت ها از مبلمان اداری مدرن بدلیل رفت و آمد استفاده میشود یا بطور ساده می توان گفت مبل اداری مدرن و ساده با رنگ تیره بعنوان دکوراسیون اداری دارای طرفدار بیشتری میباشد. ولی اگر جزو افرادی هستید که سبک کلاسیک میپسندید یا در فضای اداری خود مبلمان اداری کلاسیک بکار برده اید بهتر است از مبل اداری کلاسیک استفاده کنید تا هماهنگی در تمام بخش های شرکت بوجود آید.

 

صندلی اداری

یکی از تجهیزات مبلمان اداری که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد صندلی اداری میباشد. صندلی اداری بر اساس کاربرد به انواع صندلی‌ مدیریتی، صندلی کنفرانسی، صندلی کارمندی، صندلی کارشناسی، صندلی همایشی، صندلی انتظار، صندلی گیمنت طراحی و تولید میشود.

صندلی اداری به دو صورت صندلی چرخدار و صندلی ثابت تولید میشود که هر کدام دارای یکسری ویژگی ها میباشند. صندلی چرخدار دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بر اساس قد افراد و دیگر قابلیت آن تنظیم پشتی صندلی برای تکیه پشت کمر به صندلی اداری میباشد.

شرکت مبلمان اداری راما بهترین و باکیفیت ترین صندلی اداری را بر اساس کاربرد و نیاز مشتریان در انواع متنوع طراحی و تولید میکند. و همچنین صندلی اداری دارای رنگ‌‌بندی متنوع و همچنین جنس روکش‌های متفاوتی می‌باشند.

یکی از مهم ترین نکته برای خرید صندلی اداری توجه به ارگونومیک بودن آن میباشد. زیرا صندلی ارگونومیک باعث جلوگیری از خستگی و بهروری بیشتر میشود.

یکی دیگر از موارد استفاده از صندلی ارگونومیک یا همان صندلی استاندارد جلوگیری از آسیب های جسمانی در طولانی مدت میباشد. به همین دلیل افراد با خرید صندلی ارگونومیک تا حدود زیادی از این صدمات جدی جلوگیری کرده و به کارایی بیشتر کمک بسزایی میکنند.